Český rozhlas slaví 95 let

květen 2018

V sobotu 19. května oslavíme v Českém rozhlase narozeniny. 

Dveře Českého rozhlasu na Vinohradech se otevřou svým posluchačům. Ti se mohou těšit na komentované prohlídky budovy a setkání s moderátory. 

Co můžete vidět? 

Zpřístupněny budou nejenom architektonicky zajímavé prostory, ale také rozhlasová studia, záložní vysílací pracoviště i legendární Studio 1, odkud mohli posluchači tehdejšího Československa slyšet první živý koncert symfonického orchestru. Před budovou rozhlasu mohou návštěvníci nahlédnout do populárního D-Streamu stanice Český rozhlas Dvojka. Otevřená bude také Galerie Vinohradská 12 v suterénu budovy s výstavou historických rozhlasových přijímačů a zajímavostí z historie vysílání. 

Mozkoherna bude také

Krásné zakončení prohlídek bude v mozkoherně. Připrvujeme pro vás Mindball, Mindflex, Sunball a také mozkohračky. Trasa prohlídek povede tak, že nás určitě neminete. Těší se na vás  trenérka mozku Eva Fruhwirtová. Tip! Můžete vyzvat na souboj v Mindballu své oblíbené moderátory. 

O oslavách rozhlasu se dozvíte tak ZDE

Mozkové závity vám roztočí Eva Fruhwirtová Leopolda Pokorného 24/28, Třebíč 674 01 fruhwirtova@efcomm.cz / +420 737 103 866