Trénink mozku

Individuální tréninkový program na posílení kognitivních funkcí mozku. Přijedeme za vámi, nebo přijďte vy za námi. 

Trénink je vhodný pro všechny bez rozdílu věku. Posiluje paměť, zlepšuje koncentraci, rozvíjí kreativitu, vede k lepšímu zvládání krizových situací a udržuje mentální kondici. Kombinujeme osvědčené metody s moderními neurotechnologiemi. Nastavíme vám míru a zaměření tréninku. 

 

Kde se konají mozkové tréninky? 

V Mozkoherně v Třebíči nebo v prostorách vaší firmy, školy či jiné organizace. Naše Mozkoherna je mobilní, na tréninky vozíme mozkohračky i neurotechnologie. 

 

Pro kolik lidí je trénink mozku vhodný?

Trénovat mozek můžete pod vedením trenéra individuálně nebo v rámci skupiny. Záleží na domluvě a aktuálních potřebách. 

 

Jak vypadá trénink mozku? 

Nejprve zjistíme, ve které oblasti jste silnější a kde slabší. Podle toho nastavíme trénink tak, abyste se postupně zlepšovali. Jsme zastánci komplexního tréninku mozku. Aktivity zaměřujeme na posílení a rozvoj kognitivních funkcí, jako je paměť, koncentrace, prostorová představivost, verbální myšlení, logika, kreativita, ale také relaxace.


Co k tréninku používáme?

Mozkohračky, EEG přístroje, neurotechnologie, Mindball, speciálně připravené pracovní listy a techniky z oblasti mentálního tréninku. Součástí programu jsou psychomotorické cviky, uvolňovací techniky a další metody posilující mozek a propojení hlavy a těla. Trénink je především hra, která vás bude bavit. 

 

Musí být trénink mozku pravidelný? 

Pravidelný trénink je samozřejmě lepší. Je to podobné jako když chodíte do posilovny. Z první návštěvy zjistíte, jak vše funguje a na čem se dá pracovat. Rozsah tréninku a jeho pravidelnost je záležitostí individuální domluvy. Můžeme být vašimi osobními trenéry mozku a můžeme být také inspirací. Ukážeme vám, jak se dá mozek trénovat v každodenním životě. Poradíme vám, pomůžeme, dáme tipy. Na všem ostatním se domluvíme osobně. 

 

Můžeme si s kolegy, rodinou nebo přáteli přijít potrénovat mozek společně? 

Samozřejmě! Připravíme vám zábavný trénink mozku a vyzkoušíte si vše, co naše Mozhoherna nabízí. Zasoutěžíte si a uvaříme vám výbornou kávu nebo čaje od Sonnentor. 

 

 

Mozkové závity vám roztočí Eva Fruhwirtová Leopolda Pokorného 24/28, Třebíč 674 01 fruhwirtova@mozkoherna.cz / +420 737 103 866