Dvanáct pokladů Třebíčska – sběratelská hra

červenec 2021

Se začátkem prázdnin se mohou návštěvníci Třebíčska zapojit do sběratelské hry připravené místní destinační kanceláří. Hra je součástí produktu cestovního ruchu Dvanáct pokladů Třebíčska, který představuje dvanáct méně známých atraktivit na jihozápadní Moravě. Sběratelská hra probíhá od 1. července do 31. srpna letošního roku. „Razítka získají návštěvníci na zapojených místech nebo ve vybraných informačních centrech na Třebíčsku“, přibližuje Aneta Šalomounová z destinační kanceláře. Hrací karta je součástí nově vydané brožury Dvanáct pokladů Třebíčska.

Zájemci ji najdou na informačních centrech na Třebíčsku. Karta s razítky se odevzdává na TIC Bazilika v Třebíči. „Lidé, kteří nasbírají všech dvanáct razítek budou odměněni volným vstupem na komentovanou prohlídku baziliky sv. Prokopa a tři výherce jistě potěší zážitkový program v Mozkoherně v Třebíči, jediné posilovně pro mozek v Česku“, doplňuje Aneta Šalomounová.
Bližší informace o sběratelské hře najdou návštěvníci na webových stránkách destinace Třebíčsko.Mozkové závity vám roztočí Eva Fruhwirtová Leopolda Pokorného 24/28, Třebíč 674 01 fruhwirtova@mozkoherna.cz / +420 737 103 866