Individuální programy pro rodiny

srpen 2020

Bezpečné prostředí, individuální program, chytrá zábava a příjemný výlet v Třebíči. 

Pro rodiny připravujeme individuální programy v Mozkoherně. Dbáme na dodržování hygienických pravidel, takže se u nás budete cítit bezpečně. A hlavně příjemně. Díky tomu, že se zaměřujeme na jednotlivce nebo malé skupiny, máte jistotu, že se vám věnujeme na 100 %. 

K tomu patří občerstvení v podobě heraltické (kojenecké) vody, moravských čajů z Čejkovic značky Sonnentor a výborné kávy. 

Co vás čeká? Nejprve vám představíme sebe a Mozkohernu, během toho si objednáte nápoje a poté se pustíme do zábavného objevování fascinujícího světa naší mysli a potenciálu našeho mozku. Každou aktivitu vám popíšeme a ukážeme. Pak už je řada na vás. Vždy "rozjíždíme" několik stanovišť, aby měl každý co dělat. Neurotechnologie střídáme s mozkohračkami a dalšími aktivitami. U nás si mozek protrénují děti už od 3 let. Zaujmeme i teenagery a na své si přijdou dospělí i babička s dědečkem. 

Na závěr odměna. Rodinné soutěže máme rádi stejně jako vy. Vítězové od nás odejdou s drobnou odměnou. A všichni s nezapomenutelnými zážitky. 

Mozkové závity vám roztočí Eva Fruhwirtová Leopolda Pokorného 24/28, Třebíč 674 01 fruhwirtova@mozkoherna.cz / +420 737 103 866