Jak bojujeme s koronavirem?

duben 2020

Dodržujeme mentální hygienu a myslíme si, že to společně zvládneme.

Svět se mění a člověk se přizpůsobuje. Tak to vždy bylo. A bude i po koronakrizi. Mrzí nás, že jsme museli zrušit naplánované programy pro firmy i pro školy, ale díky těmto opatřením se nám v České republice podařilo zkrotit covid-19. Termíny se dají přeci přesunout. U většiny jsme to tak udělali a domluvili se.

Všude se mluvilo o přísném dodržování hygieny. S tím také souhlasíme. Nesmíme ale zapomenout na mentální hygienu. Doma to bylo někdy dlouhé. Vyzkoušeli jsme aplikace, se kterými se dá zahnat nuda.

Všimli jste si, že kolem nás se rozbouřila vlna solidarity? Nestačili jsme koukat. A protože nám přišlo jako skvělý nápad tyto dobropříběhy zaznamenat pro budoucí generace, vytvořili jsme facebookovou stránku Zvládneme to společně.

Na spoustu lidí ale dopadla i úzkost, strach a ovládla je blbá nálada. Když jsme nemohli o tom, co jim honí hlavou mluvit osobně, pomohl nám telefon, messenger, WhatsApp a Skype. Společně jsme nastavili plán osobního rozvoje a vlili znovu krev do žil. Věřte, že krize je šance začít dělat věci jinak.

Než se zavřely obchody, stihli jsme nakoupit nový nábytek do mozkoherny. Až k nám opět přijdete, skoro to u nás nepoznáte. Dýchne na vás klid a pohoda, kterou si ještě víc vychutnáte s bio čaji od Sonnentoru.  Už se na vás těšíme!

 

Mozek je potřeba trénovat v každé době. Je to právě on, který nás vytáhne z krize. Věnujme se mu! Rádi se staneme vašimi parťáky.

 

 

Mozkové závity vám roztočí Eva Fruhwirtová Leopolda Pokorného 24/28, Třebíč 674 01 fruhwirtova@mozkoherna.cz / +420 737 103 866