Na jarní prázdniny do Blanska

únor 2018

Poslední den příměstského tábora pařil mozkohračkám. 

Děti z Jihomoravského kraje mají za sebou jarní prázdniny. A že byly nabité mohou potvrdit děti z Blanska. Na jeden z příměstských táborů nás pozval Tomáš Burgr z DDM Blansko. Děti navštívily science centrum Vida v Brně, laser game, užily si společných her a na závěr tábora jsme přijeli my s Mindballem a mozkohračkami. Ve velkém sále Katolického domu jsme vytvořili spoustu stanovišť s aktivitami. Největší atrakcí byl Mindball. Děti i vedoucí se na něm střídaly celou dobu programu. „Mám ráda hlavolamy, některé znám, ale některé ne. Moc se mi líbily myšky a také ta modrá létající kulička,“ svěřila se Míša, která chodí teprve do 1. třídy. Třeťákovi Lubošovi se líbil Sunball a čtvrťák Martin zvládnul vyzkoušet úplně všechny stanoviště.

Dopoledne uteklo jako voda a přišel čas na oběd. A protože se nám z tak příjemného kolektivu nechtělo, zašli jsme s dětmi i vedoucími na oběd. Společně jsme zkoukli zahájení olympiády a pak jsme vyrazili domů.

 

Sledujte jejich Facebook  a web.

Děkujeme DDM Blansku za pozvání. Byli jste skvělí!

Mozkové závity vám roztočí Eva Fruhwirtová Leopolda Pokorného 24/28, Třebíč 674 01 fruhwirtova@mozkoherna.cz / +420 737 103 866