O trénování mozku na Kostkohraní

březen 2020

V rámci Národního týdne trénování paměti (16.–22. března 2020) připravujeme workshop Trénuj mozek!, sobota 21.3., Třebíč, Kostkohraní.

 

Chtěli jste to! Budete to mít! Psali jste si o workshop o trénování mozku pro veřejnost. Připravujeme ho v Třebíči na sobotu 21. března od 15 hodin na Katolickém gymnáziu. Tento den je dvakrát výjimečný. Za prvé tím, že celý týden se po celé republice konají přednášky o trénování mozku, které pořádají trenéři paměti České společnosti pro trénování paměti a mozkový jogging. Za druhé koná se druhý ročník víkendového rodinného festivalu Kostkohraní, který pořádají naši kamarádi.

 

Co vás čeká?

Roztočíme mozkové závity a bude u toho legrace. Připravíme pro vás nejoblíbenější mozkohračky. Máme několik novinek. Chytré hry a hlavolamy budeme mít pro děti i dospělé. Nebude chybět Mindflex, kde si můžete zkusit mozkovou aktivitou ovládat létající míček. Na Laxballu vás bude čekat přes třicet tras, které může projít. Jak? Pomocí stavu vaší mysli.

Program povede trenérka paměti III. stupně Eva Fruhwirtová. Přijďte se dozvědět něco víc o mozku a také se inspirovat, jak ho zábavně trénovat. 

 

 

Mozkové závity vám roztočí Eva Fruhwirtová Leopolda Pokorného 24/28, Třebíč 674 01 fruhwirtova@mozkoherna.cz / +420 737 103 866