Otevřená mozkoherna při Oživeném židovském městě

červenec 2018

Divadlo v ulicích, otevřené kavárny, obchůdky, židovské památky, koncerty, dobré jídlo a pití. To je Oživené židovské město. 

Letos jsme se zapojili také a pro návštěvníky festivalu jsme otevřeli v sobotu 14. července mozkohernu. V tu chvíli bylo plno. Přišli místní, ale i přespolní. Pukec si oblíbili prvorepublikoví četníci, divadelníky zase zaujal Sunball. Děti se vrhly na naše dřevěné mozkohračky, dospělí zápasili na Mindballu. Přišli za námi i naši kamarádi a přivedli s sebou své známé. A tak jsme se bavili o trénování mozku a také jsme techniky zkoušli v praxi. 

Mnohé rodiče zaujaly naše mozkohračky. A tak se u nás také nakupovalo. Chytré hry a hlavolamy totiž berou na vodu, na chalupu, na dovolenou. Prázdniny jsou ještě před námi. 

Děkujeme Městskému kulturnímu středisku v Třebíči za skvěle připravený víkend, který jsme si užili, i návštěvníci. Ano, v Třebíči to prostě žije. 

Tak příští ročník se těšíme a vy se těšte s námi!

Mozkové závity vám roztočí Eva Fruhwirtová Leopolda Pokorného 24/28, Třebíč 674 01 fruhwirtova@mozkoherna.cz / +420 737 103 866