Těšíme se na vás!

listopad 2020

Vládní opatření nás všechny stále omezují. Ale bude lépe! Začněme u naší hlavy. 

Létající kulička, kterou do výšky zvednete silou svého soustředění, myšlenkový fotbal, kde zvítězí ten, kdo lépe ovládne své mozkové vlny. Postřehový ping-pong, kde si ověříte schopnost rychlé reakce. Mozkohračky, při kterých si zábavnou formou potrénujete paměť, koncentraci i logiku. U nás si zahřejete mozek i v mrazivých zimních dnech. Každá krize jednou skončí, i ta koronavirová. Všichni se postupně vrátíme do normálního života. Ze všeho nejdřív budeme muset začít pracovat se svým mozkem.

Zlepšete si paměť a soustředění

„Kombinujeme chytré hraní, zábavu a posilování mozku. To vše pomocí neurotechnologií, mozkohraček a dalších zajímavých aktivit.  Věk účastníků není omezen. Máme připravené programy pro rodiče s dětmi od tří let, party přátel, studenty, dospělé i senioři,“ popisuje trenérka mozku Eva Fruhwirtová. S oblibou říká, že trénink mozku nemá žádné nežádoucí účinky. Snad jen to, že si budete víc pamatovat. V Česku je Mozkoherna pouze jedna, a to v Třebíči přímo v centru židovské čtvrti, která je zapsaná na seznamu UNESCO. Můžete tak spojit výlet se zábavou i procházkou po třebíčských památkách.

Dejte gól myšlenkou!

Dát gól myšlenkou není sci-fi. Mindball je speciální zařízení, které umožňuje pomocí EEG čelenek snímat mozkové vlny. Díky tomu mohou dva hráči proti sobě poměřit své myšlenkové síly. Vyhraje ten, kdo je klidnější, uvolněnější. Přílišná mozková aktivita, která vede ke stresu, je jak při této hře, ale i v životě, nežádoucí. Hráči ovládají pohyb kuličky na dráze stolu. Je to takový myšlenkový fotbal, protože svou klidnou myslí může hráč dostat kuličku do soupeřovy branky. Na monitoru je v průběhu hry vidět záznam mozkových vln.

Devadesát minut, na které nikdy nezapomenete

Program plný chytré zábavy a nezapomenutelných zážitků připravujeme každému individuálně. Nejčastěji do Mozkoherny jezdí rodiče s dětmi a také prarodiče s vnoučaty. Během 90 minut si vyzkouší neurotechnologie i mozkohračky a nechybí ani soutěž. Dospělé potěšíme navíc výbornou kávu, nebo lahodnými čaji Sonnentor.

 

Inspirace pro Ježíška

Chcete darovat nezapomenutelný zážitek v Mozkoherně? Objednejte si dárkový poukaz.

Přemýšlíte nad dárky, které budou bavit celou rodinu? Mozkohračky si v Mozkoherně vyzkoušíte a nově také můžete rovnou koupit.

Mozkové závity vám roztočí Eva Fruhwirtová Leopolda Pokorného 24/28, Třebíč 674 01 fruhwirtova@mozkoherna.cz / +420 737 103 866