Rodinné programy frčí

červen 2020

Vezměte děti do Mozokoherny a užijte si společně zábavný trénink mozku. 

Hledáte zajímavé aktivity pro své zvídavé děti? Vezměte je do Mozkoherny, kde si vyzkouší svými myšlenkami rozpohybovat létajíčí kuličku nebo robotického pavouka. Spoustu legrace si s nimi užijete při hře Pukec. Na Mindballu si můžete dát rodinný souboj mozků. Své soustředění si otestujete na unikátních neurotechnologiích, které nikde jinde nenajdete. 

Paměť, motoriku,  prostorovou představivost potrénujete při řešení chytrýh her a hlavolamů. Přestavíme vám nejoblíbenější mozkohračky. A když se vám budou hodně líbit, můžete je dětem koupit (aby si s nimi mohly mozkohrát u babičky na prázdninách, nebo si je vzít na tábor). 

Jak dlouhý je program? 

Doporučujeme zvolit si program na 90 minut. Podle přání může být delší i kratší.

Pro jak velké děti je program vhodný? 

S mozkohračkami si pohrají děti už od 3 let. Umíme přitáhnou pozornost i teenagerů, které 100% zaujmeme a budou se kamarádům chlubit, že to byl cool zážitek. 

Jaká je otvírací doba? 

Téměř kdykoliv. Jen je potřeba se objednat nebo zavolat. Každému připravujeme individuální program a vždy se věnujeme pouze jedné rodině. 

 

Mozkoherna se nachází přímo v židovské čtvrti, která je zaspaná na prestižním seznamu UNESCO. Po programu v Mozkoherně si můžete projít zdejší tajuplné uličky, které děti budou lákat ke hře na schovávanou. Ve venkovní kavárně Vrátka s příjemným posezením mají skvělou zmrzlinu a výborné kávy. Na velmi chutný oběd nebo limonádu si můžete zajít do blízké restaurace Kocour. 

Mozkové závity vám roztočí Eva Fruhwirtová Leopolda Pokorného 24/28, Třebíč 674 01 fruhwirtova@mozkoherna.cz / +420 737 103 866