Semináře pro učitele

srpen 2019

Poslední srpnový týden se učitelé připravují na nový školní rok. Někteří absolvují Neurotrénink. 

V srpnu se budeme věnovat učitelům. Připravili jsme na jejich žádost neurotréninky, aby se dobře připravili na následujících deset měsíců. Workshopy pro učitele mateřských, základních i středních škol jsou zaměřené na trénink koncentrace, rozvoj kognitivních schopností a také na prevenci syndromu vyhoření. Právě učitelé jsou rizikovou skupinou burnoutu. 

"Učitelské povolání není jednoduché a často je podceňované. Pokud má učitel dobře vychovávat a vést, musí být sám v pohodě. A to doslova," myslí si trenérka mozku Eva Fruhwirtová. Potvrzuje, že na učitele jsou kladeny stále větší požadavky, proto se musí také více zaměřovat na osobní zvládání svého života. Bez motivace nelze pracovat, ani se učit. S tím je úzce propojena schopnost se koncentrovat, relaxovat a zvládat krizové situace. 

"Nemáme přesné návody na všechny situace, které život přináší, ale díky tomu, že pochopíme, jak lidský mozek funguje, jsme schopni je zvládnout," potvzuje Eva Fruhwirtová. 

Mozkové závity vám roztočí Eva Fruhwirtová Leopolda Pokorného 24/28, Třebíč 674 01 fruhwirtova@mozkoherna.cz / +420 737 103 866