Snídaně v Komunitním centru Moravia Třebíč

12. března 2021

Příběhy zajímavých lidí a k tomu parádní snídaně. Přijďte s námi posnídat v sobotu 12. března do komunitního centra v Třebíči. 
V sobotu 12. března od 10 hodin se uskuteční v Komunitním centru Moravia v Třebíči Otevřená snídaně s příběhem, která je příležitostí poznat naše sousedy bez a ochutnat jejich kulinářské umění. 
„Otevřené snídaně probíhají v Česku už několikátým rokem. Za tu dobu se jich zúčastnily stovky lidí. Jsou totiž příležitostí odložit předsudky a seznámit se s lidmi, se kterými toho máme společného možná více, než se na první pohled může zdát. Jsme moc rádi, že máme možnost tento koncept představit také v Třebíči,” říká Lukáš Houdek z HateFree Culture.

Po snídani bude následovat představení zajímavých lidí, kteří v Třebíči a okolí žijí nebo působí.
 
10:00 hod.
OTEVŘENÁ SOUSEDSKÁ SNÍDANĚ
Chcete potkat svoje sousedy, známé, kamarády, lidi z jiných komunit a posnídat s nimi? Přineste ze své kuchyně něco dobrého na společný stůl a ochutnejte zase to, co rádi snídají ostatní. Na místě bude k dispozici zdarma čaj a káva, aby se vám snídalo příjemněji.
 
11:00 hod. (cca do 13:00)
HRDINOVÉ ODVEDLE
Významné a inspirativní osobnosti Třebíče se podělí o své nevšední příběhy a zkušenosti. Formou storytellingu potkáte osobnosti, které nejen inspirují, ale mění naše okolí k lepšímu a dělají jej mnohem zajímavějším.

Mezi hosty potkáte:
Evu Fruhwirtovou z Mozkoherny,
Mozkové závity vám roztočí Eva Fruhwirtová Leopolda Pokorného 24/28, Třebíč 674 01 fruhwirtova@efcomm.cz / +420 737 103 866