Workshop na Didactě

21. října 2021

Ve čtvrtek 21. října se v Třebíči konal veletrh vzdělávání Didacta. A my jsme tam byli s workshopem Trénuj mozek!

Celý den proudily davy rodičů a budoucích středoškoláků po chodbách Střední průmyslové školy. Desítky škol ze širokého regionu představovaly své studijní obory, často s chemickými pokusy, ukázkami robotů, přehlídkou účesů i s ochutnáváním koktejlů. 

Eva Fruhwirtová přivezla zpestření, které přitáhlo pozornost studentů i jejich rodičů – mozkohračky. Se zájemci si povídala o tom, jako jsou účinné způsoby rozvoje paměti, soustředění a jak se lépe učit. Zastavovali se i učitelé, kteří se zajímali o to, kde se dají mozkohračky pořídit. Přeci jen Vánoce s blíží. (Sledujte náš web a sociální sítě, najdete tam otevírací dobu Mozkoherny, kdy si u nás budete moci koupit mozkohračky pro Ježíška). 

 

Výběr střední školy je velké rozhodnutí, které často určí další směřování mladého člověka. Pro zvládnutí studijního a učebního oboru je zapotřebí snaha, zájem, motivace a také zvládnutí a pochopení toho, jak funguje mozek. Protože jeho používání potřebují všichni po celý život. 

Mozkové závity vám roztočí Eva Fruhwirtová Leopolda Pokorného 24/28, Třebíč 674 01 fruhwirtova@mozkoherna.cz / +420 737 103 866