mindball

Mindball game

Mindball je unikátní hra, při které musíte zapojit mozek. Vyhrává ten, kdo lépe ovládne své mozkové vlny a přetlačí kuličku k soupeři.

Jak Mindball funguje?

Hráči mají na hlavě speciální čelenky s biosenzory, které snímají jejich mozkovou aktivitu. Uprostřed stolu je dráha s kuličkou, která se posouvá na základě mozkové aktivity hráčů. Cílem hry je dostat kuličku do soupeřovy branky. Vyhrává ten, kdo se umí lépe uvolnit. Mozková aktivita je zároveň zobrazena na monitoru. Díky vizualizaci mozkových vln mají hráči okamžitou zpětnou vazbu o tom, co se děje v jejich hlavě.  Myšlenkový zápas je atraktivní pro publikum, které může různou formou vstupovat do hry.

Mindball funguje na principu EEG (elektroencefalograf). Je to metoda, díky které můžeme snímat frekvenci elektrické aktivity mozkových vln. Speciální software pak převádí mozkovou aktivitu v reálnou činnost. Výsledkem je, že se mozek hravou formou učí efektivněji pracovat se svou kapacitou.

Mindball je originální program na firemní setkání, večírky, konference, teambuildingy, školení a na akce, kde potřebujete zaujmout své klienty, kolegy a přátele.

Jednotlivci a malé skupiny si mohou Mindball užít v mozkoherně v Třebíči.

Chcete mít Mindball na akci?

Přijedeme za vámi na jakékoliv místo v České i Slovenské republice.

Zkušený lektor: S Mindballem za vámi vždy přijede zkušený lektor, který zajistí atraktivní průběh programu. Navíc může kdokoliv z účastníků s lektorem zkonzultovat individuální záležitosti z oblasti tréninku mozku. Potřebujete lektora, který mluví anglicky? Žádný problém.

Instalace: Příprava nám zabere 15 minut. Od vás potřebujeme dvě židle pro hráče, připojení do elektrické sítě  (220 V) a prostor o rozměrech cca 2 x 3 metry.

Bonus: Abyste mohli ještě více zaujmout své klienty a kolegy, s Mindballem vám přivezeme navíc moderní 3D hlavolam Perplexus.

Na co se nás ptáte a co vás zájímá:

Kolik místa Mindball zabere?

Mindball game má rozměry cca 1 x 1,5 m. Na protějších stranách stolu je potřeba ještě prostor pro židli.

Pro Mindball trainer potřebujeme jeden stůl o rozměrech 0,5 x 0,5 m.

Jak dlouho trvá příprava? Co je potřeba připravit?

Příprava nám zabere 15 minut.  Od vás potřebujeme dvě židle k Mindballu, připojení do elektrické sítě (220 V).

Jak dlouho trvá jedna hra?

To záleží na hráčích, jak umí pracovat se svou mozkovou aktivitou. Jeden zápas trvá většinou minutu až tři.  Ti zdatnější se vydrží o kuličku přetahovat déle. Hráči se vracejí a přivádějí kolegy a známe, se kterými si to chtějí v Mindballu rozdat.

Existují pravidla hry?

Podstata hry spočívá v přetlačení kuličky do soupeřovy branky na základě mozkové aktivity. Pravidla si můžete sami určit. Například takové, že pokud ani jeden hráč do 5 minut nedostane kuličku do branky, zápas končí remízou.

Je Mindball vhodný i na akci, kde je přes dvě stě lidí?

My a Mindball jsme flexibilní. Obsloužíme i velký počet lidí. Mindballový zápas je atraktivní nejen pro hráče, ale právě také pro diváky. Kolem stolu se vždy utvoří hloučky lidí, fandí, rozptylují, zkoušejí různé způsoby na podporu hráčů.

Můžeme si Mindball pronajmout bez obsluhy?

Vzhledem k vysoké hodnotě Mindballu zajišťujeme dopravu, montáž a obsluhu pouze my.